Със стилно парти ТрансЕкспрес отбеляза своята 25-та годишнина. Събитието се състоя в столичния хотел Кристал Палас. Да почетат фирмата и нейните собственици се събраха много нейни клиенти, партньори и колеги от спедиторския бранш.
Лично управителят на фирмата д-р Иван Петров, който е старши зам. председател на FIATA и генерален секретар на CLECAT, посрещаше гостите на входа и приемаше техните поздравления. Правеше впечатление внушителното присъствие на чуждестранни представители от международни организации, в които участва компанията.
След встъпителния коктейл празникът продължи с галавечеря в ресторанта на хотела.
"Създадена преди 25 години от няколко професионални спедитори, наследили дългогодишния опит на нашата професия още от 50-те години на миналия век, ТрансЕкспрес се превърна в утвърдена и модерна компания, каза в приветственото си слово д-р Иван Петров. – Оценяваме дългосрочното стратегическо партньорство с някои от най-добрите компании в Европа, а също и участието ни в сдружения на независими спедитори, чрез което успяхме да създадем цялостна глобална мрежа. Като социално отговорна компания, участваме много активно в дейността на нашите асоциации, представляващи спедиторския и логистичен бранш на национално, европейско и световно ниво: НСБС, CLECAT и FIATA."
Специално приветствено слово за юбилея на фирмата произнесе Франческо Паризи, Immediate Past President на FIATA и изпълнителен директор на Francesco Parisi S.p.A., основана през 1807
Източник : www..logistika.bg